Hakkımızda

Müvekkillerimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarına doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek ana hedefimizdir. Müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip eder, bu sektörlerde sadece hukuki değil ticari bilgileri de edinerek bilgilerimizi derinleştiririz. Önleyici hukuk hizmeti çerçevesinde sorunların doğumundan önce uyarıcı ve önleyici faaliyetlerde bulunuruz.

Karataş Hukuk Bürosu, ağırlıklı olarak; Gayrimenkul ve İnşaat, Ticari işletme ve Şirketler, Miras,  İcra ve İflas, Kira, Miras, Sözleşme ve Tarım başta olmak üzere değişik ticaret ve iş sektörlerinde hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Büromuz alanında uzman kadro ile hem danışmanlık hem de dava takibi hizmetleri sunmaktadır.

Vizyonumuz

Karataş Hukuk, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna ve dünya dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir. Karataş Hukuk’un nihai hedefi, dünyanın üç kıtasında bulunan hukuk büroları, meslek örgütleri ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir.

Dünya standartlarında hizmet veren bir hukuk bürosu olmaktır. Öncelikli hedefimiz; gelişerek büyümek olup bu bağlamda vizyonumuz da daima yenilenmektir. Bu hedeflerin birleşimi noktasında kurulan hukuk büromuz; gerek deneyim ve bilgi sahibi avukat kadrosu, gerekse bu yolda kararlılıkla yürümeyi hedef alan genç çalışma arkadaşlarımızla, hizmetlerini müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirerek ve yenilikçi, kaliteli hizmetler sunmakla birlikte hukuk camiasındaki farkını ortaya koymaktadır.

Adalete ve hukuka olan yılmaz inancımızla, tüm canlıların hak ve özgürlüklerini gözeterek mesleğin onuruna ve değerlerine olan saygımızla, toplumsal ve küresel hak ihlallerine hiçbir şekilde sessiz kalmayacağımıza söz vererek Atamızın emaneti Cumhuriyetimize sahip çıkarak başımız dik bir şekilde ve yılmadan yürümeye devam edeceğimiz yolumuzda mesleğimizi hak ettiği değere yükseltmeye çalışarak “umut hep var” diyerek ilerlemek vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Karataş Hukuk, sağladığı hukuki hizmeti gerek ulusal gerekse uluslararası ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

Hesap verirlik, objektiflik, etkinlik ve verimlilik temel hizmet ilkemizdir.Hedefimiz müvekkillerimize her zaman en yüksek kalitede hizmet vermektir.

Hukuk büromuz, müvekkilleriyle karşılıklı güven ilişkisinin kurulmasıyla birlikte, müvekkillerin sorunlarıyla başlangıçtan sonuca ulaşana dek birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, bilgilendirmeyi ve şeffaf çalışmayı esas alan, bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı kendine amaç edinmiştir.

Ekibimiz

Çağlar KARATAŞ

AVUKAT

Afra YILDIRIR

AVUKAT

Aslıhan ATASOY

AVUKAT

Gamze CAN

İCRA İŞLERİ

Ayfer AYGÖR

AVUKAT ASİSTANI

Sibel AKBULUT

SEKRETER